Od czego się zaczęło?

Nasza historia z organizacją narzędzi warsztatowych miała początek kilka lat temu. Dostarczając specjalistyczne przyrządy i narzędzia do warsztatów oraz przedsiębiorstw przemysłu lotniczego, przede wszystkim stawialiśmy na jakość. Dobry sprzęt, to jednak nie wszystko. Znaczną rolę odgrywa bezpieczny transport, jak i przechowywanie narzędzi, co pozytywnie wpływa na ich dłuższą żywotność. Dodatkowo, porządek w warsztacie zdecydowanie podnosi komfort i wydajność pracy.

Każdy klucz na swoim miejscu

Stanęliśmy więc na wysokości zadania. Dobra organizacja narzędzi to priorytet nie tylko dużych zakładów przemysłu lotniczego, ale także mniejszych warsztatów motoryzacyjnych.
Za pomocą wykonywanych przez nas wkładów z pianki technicznej, które odpowiednio dopasowujemy do szuflad, wózków, mebli i walizek narzędziowych – jesteśmy w stanie zaprowadzić porządek i przejrzystość w warsztacie. Z kolei tablice cieni (shadow boards) pozwalają na zachowanie pełnej organizacji i kontroli nad narzędziami. Tu każdy klucz, nasadka, czy suwmiarka, mają swoje ściśle dopasowane miejsca. Dzięki temu możemy być pewni, że brak danego elementu nie umknie naszej uwadze.
Wykonujemy wkłady piankowe o różnych grubościach i rozmiarach, które są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Dla każdego detalu projektujemy odpowiednio dopasowany otwór, kompletując pełny zestaw narzędzi w piance.

Za proces projektowania oraz wykonania wypełnienia piankowego, w naszym zespole odpowiedzialny jest Rafał. To dzięki niemu wybrane przez Klienta narzędzia są rozmieszczone w ergonomiczny sposób, a sama pianka ma nienaganny wygląd. Kreatywnie podchodząc do każdego (nawet najtrudniejszego) zadania, zawsze szuka najlepszego rozwiązania, a dopracowując szczegóły z klientem, zachowuje swoje wrodzone poczucie humoru.


Oznakowanie każdej „kieszonki”

Dla naszej wygody „kieszonki” na narzędzia we wkładzie piankowym, mogą być także oznaczone dowolnym symbolem (np. rozmiar klucza). Dzięki temu z łatwością odnajdziemy potrzebny detal, unikniemy kłopotu z „rozszyfrowaniem” rozmiaru lub zakresu narzędzia - tym samym przyspieszając naszą pracę. Znakowanie możemy również wykonać bezpośrednio na sprzętach, w zależności od materiałów, z których są wykonane. W naszym zespole specjalistą od grawerowania laserowego jest Wacław. Człowiek-Złota-Rączka, który oprócz grawera wykonuje także walizki narzędziowe na specjalne zamówienie. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli są – poczekaj chwilę, możesz się zdziwić.


Walizki narzędziowe

Aby transport niektórych przedmiotów, czy sprzętów był bezpieczny, proponujemy walizki z wkładem piankowym, które dopasowujemy do poszczególnego detalu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenia jak np. dron, kamera, czy broń, mogą być przewożone bez najmniejszych uszkodzeń.

Nasze zestawy (walizka + wypełnienie piankowe) znajdują szerokie zastosowanie jako zabezpieczenie dla urządzeń elektronicznych, medycznych, muzycznych, w branży perfumeryjnej itp., a także jako walizki prezentacyjne.

Jesteśmy także producentem skrzyń transportowych, które możemy wykonać według indywidualnej specyfikacji klienta. Realizujemy zlecenia zarówno wielko, jak i małoseryjne, a także indywidualne projekty jednostkowe.

Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych!.


Jak wygląda proces realizacji?


Masz pytania?